Szkolenie BHP i PPOŻ

Szkolenie BHP i PPOŻ | Webszkolenie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak uczynić proces szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej bardziej efektywnym i wygodnym? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Wypróbuj szkolenie BHP i PPOŻ od Webszkolenie.

W dzisiejszym szybkim tempie życia oraz w dobie cyfrowej rewolucji nawet najbardziej tradycyjne dziedziny muszą podążać za trendami. Szkolenia BHP i z zakresu PPOŻ nie są wyjątkiem. Webszkolenie to innowacyjne formy edukacji online. Kursy w naszej firmie zrealizujesz w dowolnym miejscu i czasie, sprzed ekranu własnego komputera. Nasze szkolenia w formie elektronicznej są profesjonalne, rzetelne i tak samo efektywne jak te realizowane na sali szkoleniowej.

Szkolenie BHP i PPOŻ - wstępne i okresowe

Dowiedz się jak wygląda oferta naszej firmy, jakie są przepisy prawne według których musisz realizować obowiązkowe szkolenie bhp oraz dlaczego warto wybrać Webszkolenie. Zobacz jak łatwo można zdobywać niezbędną wiedzę z dosłownie każdego miejsca.

Kurs BHP i ppoż Webszkolenie | Oferta

Obowiązkowe szkolenia BHP z modułem PPOŻ

Świadomość istniejących zagrożeń i umiejętność wykonywania pracy w bezpiecznych warunkach są niezbędne u każdego pracownika, w każdej branży i na każdym stanowisku. Szkolenia wstępne BHP, okresowe oraz PPOŻ od Webszkolenie to szybkie i wygodne rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę i zobacz dlaczego warto z niej skorzystać.

Dla kogo:

Nasze szkolenia BHP z modułem PPOŻ są dedykowane dla:

 • nowych pracowników, po rozpoczęciu zatrudnienia,
 • osób zobowiązanych do wykonania szkolenia okresowego,
 • pracowników, którzy zmieniają stanowiska pracy lub obszar działalności.
 • kierowników i liderów zespołów, którzy w szczególny sposób muszą być świadomi przepisów bezpieczeństwa i procedur PPOŻ,
 • osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie ewakuacji w przypadku pożaru lub innych sytuacji awaryjnych,
 • przedsiębiorców, którzy chcą podnieść świadomość pracowników na temat istniejących zagrożeń i sposobów ich minimalizacji.

Dostępne języki:

Szkolenia oferowane przez naszą firmę dostępne są w językach polskim i rosyjskim.

Cel kursu BHP z modułem ppoż

Celem naszego kursu BHP z modułem PPOŻ jest dostarczenie uczestnikom kompleksowej wiedzy i umiejętności, niezbędnych do skutecznego i bezpiecznego wykonywania ich obowiązków.

Poprzez zapoznanie się z zasadami postępowania w przypadku zagrożeń pożarowych oraz przekazanie informacji na temat tego jak działają sprawne urządzenia przeciwpożarowe, szkolenie umożliwia uczestnikom świadome i odpowiedzialne reagowanie w sytuacjach awaryjnych.

Dzięki zdobyciu wiedzy na temat prewencji oraz skutecznych działań ratunkowych, w tym w zakresie pierwszej pomocy, uczestnicy są wyposażeni w narzędzia niezbędne do minimalizacji ryzyka w miejscu pracy oraz zapewnienia bezpieczeństwa dla siebie i swoich współpracowników.

Co oferujemy

 • Kompletne materiały edukacyjne, zapewniające pełne zrozumienie tematu.
 • Elastyczne szkolenia online, umożliwiające dostęp w dogodnym dla uczestnika czasie i miejscu.
 • Profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu nauki, gwarantujące efektywne przyswajanie wiedzy.
 • Końcowy test oceniający nabytą wiedzę i umiejętności, służący jako podsumowanie szkolenia.
 • Oficjalny certyfikat ukończenia kursu BHP, potwierdzający zdobytą wiedzę i zgodność z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Co zawiera szkolenie?

Nasze szkolenie zostało podzielone na trzy główne części, obejmujące wszystkie istotne obszary bezpieczeństwa i higieny pracy, wraz z modułem dotyczącym postępowania przeciwpożarowego. Kurs zawiera serię testów, które pozwalają ocenić zdobytą przez uczestnika wiedzę oraz egzamin końcowy. Po pozytywnym przejściu szkolenia natychmiast wystawiamy certyfikat. Wystarczy go wydrukować lub zachować w formie elektronicznej.

Dodatkowo, w ramach szkolenia przeprowadzamy specjalną lekcję dotyczącą pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest to istotny element naszego kursu BHP, który pozwala na przygotowanie pracowników do skutecznego działania w różnorodnych sytuacjach awaryjnych.

Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu, nasze szkolenie zapewnia pełne, przystępne i praktyczne przygotowanie do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Podstawa prawna

Obowiązek realizacji szkoleń BHP określa Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Ile kosztują szkolenia PPOŻ i BHP od Webszkolenie?

Ceny szkoleń BHP w naszej firmie zaczynają się już od 35 zł.

Finalny koszt jest zależny od branży i zakresu szkolenia. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Ilekosztuje szkolenie BHP i PPOŻ

Szkolenia BHP od Webszkolenie

Kursy BHP i PPOŻ

W naszej firmie posiadamy bogatą ofertę szkoleń BHP dla różnych grup pracowników. W praktyce oznacza to:

 • Tematykę szkoleń dostosowaną do konkretnego zawodu.
 • Wiele szczegółowych i praktycznych informacji, zgodnych z potrzebami wynikającymi z danego stanowiska pracy.
 • Fachową wiedzę przekazywaną w wygodnej formie online.

Nasze szkolenia dedykowane są dla: pracodawców, pracowników oświaty, pracowników administracyjno-biurowych, pracowników medycznych, służb bhp, pracowników handlowych, kierowników, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA, pracowników robotniczych oraz kierowców.

Moduł z zakresu ochrony przeciwpożarowej

W naszej ofercie szkoleń BHP wyróżniamy się modułem na temat ochrony przeciwpożarowej, który towarzyszy podstawowym zagadnieniom. Jakie informacje zawiera taki moduł?

 • Zasady postępowania na wypadek zagrożenia pożarowego. Uczestnicy poznają kroki do podjęcia w sytuacji kryzysowej, zapewniając szybką i bezpieczną reakcję.
 • Identyfikacja źródeł pożarów. Uczestnicy odkrywają potencjalne zagrożenia, ucząc się rozpoznawać i minimalizować ryzyko wystąpienia pożaru.
 • Ocena ryzyka w miejscu pracy. Przedstawiamy jak dokładnie analizować środowisko pracy, aby zapobiegać pożarom i zwiększać bezpieczeństwo.

Ten moduł nie tylko dostarcza podstawowej wiedzy, ale również zapewnia praktyczne umiejętności i strategie, które są kluczowe w przypadku nagłego zagrożenia pożarowego. Dzięki naszemu szkoleniu zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy będziecie mogli bezpiecznie realizować codzienne obowiązki.

Moduł PPOŻ w kursie BHP

Szkolenie PPOŻ

W ofercie naszej firmy dostępne jest kompleksowe szkolenie BHP. Jest to kurs, który zawiera wszystkie informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, ale też dodatkowy moduł na temat ochrony przeciwpożarowej w zakładzie pracy.

Taka forma kursu to same korzyści. Nie musisz inwestować w dwa odrębne szkolenia, ponieważ zapoznanie pracownika ze wszystkimi zasadami postępowania w zakresie BHP i PPOŻ realizujesz w ramach jednego kursu.

Co otrzymuje uczestnik po zakończeniu szkolenia w Webszkolenie?

Po zakończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu testu w Webszkolenie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia BHP.

Wydawany przez nas dokument jest potwierdzeniem pozytywnego zrealizowania kursu oraz poświadczeniem, że uczestnicy posiadają solidne fundamenty wiedzy, które mogą wykorzystać w praktyce, zarówno na stanowisku pracy, jak i w życiu codziennym.

Przejdź szkolenie BHP od Webszkolenie!

Gotowy na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Twojej firmie?

Nasze szkolenia BHP są nie tylko łatwo dostępne i elastyczne, ale także bogate w treści, które pozwolą Twoim pracownikom zrozumieć i opanować wszystkie kluczowe aspekty bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym kroku, a nasze certyfikaty są gwarancją wiedzy i umiejętności. Dołącz do nas już dziś i nie martw się więcej o bezpieczeństwo Twoich pracowników!

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony dla potrzeb użytkowników. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie i podobnych techniologii. Akceptuje Warunki korzystania