Szkolenie bhp Zielona Góra

Szkolenie BHP Zielona Góra | Webszkolenie

Posiadasz firmę i chcesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki w miejscu pracy? Skorzystaj z oferty Webszkolenie! Oferujemy szkolenie BHP w Zielonej Górze dla pracowników i osób kierujących pracownikami w różnych branżach. Nasze kursy online są dostępne na platformie e-learningowej 24/7, co pozwala na wygodne odbycie szkolenia w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdź, ile kosztują i jak przebiegają nasze profesjonalne kursy BHP!

Kurs BHP od Webszkolenie | Oferta

Webszkolenie oferuje kompleksowe kursy w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w wygodnej formie online. Nasze szkolenia BHP są regularnie aktualizowane i uwzględniają najnowsze zmiany w przepisach BHP. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja wiedza jest aktualna!

Z naszych kursów w zakresie BHP mogą skorzystać m.in.:

 • pracodawcy i kierownicy,
 • nowo zatrudnieni pracownicy,
 • pracownicy służby zdrowia,
 • pracownicy oświaty,
 • studenci odbywający praktykę studencką,
 • osoby pracujące na stanowiskach robotniczych.

Ceny szkoleń BHP Zielona Góra: od 35 do 245 zł

Zakres naszych szkoleń: podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, obowiązki pracodawcy i pracownika z zakresu BHP, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, czynniki zagrożenia na danym stanowisku pracy, bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń technicznych, czynniki szkodliwe dla zdrowia, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zapobieganie wypadkom w miejscu pracy.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz kurs BHP dopasowany do Twoich potrzeb!

Szkolenie w zakresie BHP w Zielonej Górze

Oferujemy szkolenia BHP w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników, pracodawców i osób wykonujących obowiązki służby BHP w przedsiębiorstwach na terenie Zielonej Góry. Nasze szkolenia są dostępne w wygodnej formie online, dzięki czemu umożliwiają efektywną naukę w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Gdy ukończysz nasze szkolenie BHP Zielona Góra, otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy, które potwierdza ukończenie szkolenia i zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu BHP.

Rodzaje szkoleń BHP

Szkolenia BHP dzielimy na dwa podstawowe rodzaje: wstępne i okresowe. W Webszkolenie oferujemy szeroki wybór szkoleń BHP, które nadają się zarówno na szkolenia okresowe, jak i wstępne (dotyczy pracowników biurowych wykonujących swoje obowiązki zawodowe w formie zdalnej). Dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej online dostępnej 24/7, nasi kursanci mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie i to bez wychodzenia z domu.

Szkolenia BHP okresowe

Szkolenie okresowe BHP to obowiązkowe szkolenie, które w przeciwieństwie do szkolenia wstępnego, odbywa się cyklicznie, w zależności od wymogów na danym stanowisku pracy. Celem szkolenia BHP okresowego jest przypomnienie i ugruntowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zapoznanie pracowników z najnowszymi rozwiązaniami w tym zakresie.

Częstotliwość szkoleń okresowych uzależniona jest od rodzaju i warunków wykonywanej pracy. Najczęściej szkolenia okresowe BHP przeprowadza się:

 • co 1 rok – dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach szczególnie niebezpiecznych (np. praca na wysokościach).
 • co 3 lata – w przypadku pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
 • co 5 lat – dla pracowników administracyjno-biurowych i innych (nauczyciele, pracownicy ochrony zdrowia)

Webszkolenie oferuje okresowe szkolenia BHP w wygodnej formie online. Oznacza to, że korzystając z naszych kursów, możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a także masz pewność, że Twoja wiedza z zakresu BHP jest aktualna i zgodna najnowszymi przepisami.

Wstępne szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy

Szkolenie wstępne BHP jest obowiązkowe dla każdego nowo zatrudnionego pracownika przed dopuszczeniem go do pracy. Podczas takiego szkolenia, pracownik zapoznaje się z podstawowymi przepisami BHP, zagrożeniami występującymi na jego stanowisku pracy oraz zasadami postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Szkolenie wstępne składa się z dwóch części:

 • instruktaż ogólny: obejmuje tematykę BHP dotyczącą wszystkich pracowników w danym zakładzie pracy,
 • instruktaż stanowiskowy: dotyczy specyfiki BHP na danym stanowisku pracy.

Nasze szkolenia BHP online są idealne jako szkolenia wstępne dla pracowników administracyjno-biurowych wykonujących swoje obowiązki zawodowe w formie zdalnej. W pozostałych przypadkach (m.in. pracowników oświaty, pracowników ochrony zdrowia, osób kierujących pracownikami) polecane są przede wszystkim jako szkolenia okresowe.

Dla kogo jest odpowiednie szkolenie BHP Zielona Góra?

Szkolenie BHP online od Webszkolenie to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasz szkolenia BHP są przeznaczone dla m.in.:

 • Pracodawców i osób kierujących pracownikami: kierowników zespołów, brygadzistów, liderów projektów, osób odpowiedzialnych za nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w firmach.
 • Pracowników oświaty: nauczycieli, wychowawców, pedagogów, osób prowadzących zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży.
 • Pracowników medycznych: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, diagnostów laboratoryjnych, fizjoterapeutów, techników medycznych.
 • Pracowników administracyjno-biurowych: pracowników biur, sekretariatów, działów obsługi klienta, specjalistów ds. marketingu, menedżerów projektów, specjalistów ds. HR.
 • Pracowników z branży beauty: fryzjerów, kosmetyczek, manikiurzystów, właścicieli salonów kosmetycznych i fryzjerskich.
 • Pracowników robotniczych: stolarzy, ślusarzy, mechaników, operatorów maszyn i urządzeń, pracowników budowlanych, monterów, elektryków.

Zamów szkolenie 100% online od Webszkolenie!

Webszkolenie oferuje kompleksowe szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców z różnych dziedzin. Prowadzimy szkolenia zgodne z najnowszą wiedzą i przepisami, które wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracowników w miejscu pracy.

Webszkolenie to idealny wybór dla pracodawców i kierowników, którzy chcą:

 • Zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy zgodne z aktualnymi przepisami.
 • Spełnić obowiązki prawne związane z przeprowadzaniem szkoleń BHP.
 • Podnieść świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 • Zminimalizować ryzyko wypadków przy pracy.

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o kursach BHP online od Webszkolenie!

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony dla potrzeb użytkowników. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie i podobnych techniologii. Akceptuje Warunki korzystania