CENA190 zł
W przypadku osób fizycznych i osób niebędących płatnikami podatku od towarów i usług zostanie doliczony VAT w wysokości 23%.
ZAMÓW SZKOLENIE

PRZEJDŹ SZKOLENIE W KILKU PROSTYCH KROKACH:

 1. Zarejestruj się jako użytkownik
 2. Złóż zamówienie
 3. Zapłać
 4. Weź udział w szkoleniu
 5. Wydrukuj certyfikat lub wyślij na adres e-mail

Dostępne online 24/7

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli masz wątpliwości, czy dane szkolenie online jest dla Twoich pracowników odpowiednie (zbyt skomplikowane, nie dostarcza wystarczającej wiedzy itp.), nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

ZOBACZ WSZYSTKIE SZKOLENIA BHP:

Służba BHP

Szkolenie BHP dla Służby BHP 100% online

Jeżeli szukasz szkolenia BHP, które możesz wykonać kiedy chcesz, w dowolnym miejscu – trafiłeś idealnie. Przygotowaliśmy specjalne szkolenia BHP, które dostosowaliśmy do unikalnych potrzeb i wymagań służb BHP w przedsiębiorstwie

Dla kogo: służby BHP

Ważność szkolenia: 5 lat

Dostępne języki: polski, rosyjski

Koszt szkolenia: 190 zł

Cel szkolenia BHP: zapewnienie odpowiedniej wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych do skutecznego pełnienia roli Służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podstawa prawna: Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Co oferujemy:

 • materiały dydaktyczne,
 • możliwość odbycia szkolenia w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie,
 • wsparcie podczas każdego momentu szkolenia,
 • test końcowy podsumowujący przyswojoną wiedzę,
 • zaświadczenie w formie certyfikatu, które potwierdza ukończenie szkolenia BHP.

Zawartość szkolenia: składa się ono z trzech części, zawiera testy okresowe i kończy się egzaminem. Jeśli egzamin wykaże co najmniej 50% poprawnych odpowiedzi, uważa się go za zdany, a certyfikat można natychmiast wydrukować, zapisać lub wysłać pocztą elektroniczną.

W ramach szkolenia zawarty jest także moduł dotyczący pierwszej pomocy przedmedycznej. Kurs pierwszej pomocy jest istotnym elementem szkolenia BHP dla Służby BHP.

Dlaczego warto kupić kurs BHP od Webszkolenie?

Webszkolenie oferuje szeroki zakres korzyści, zaczynając od ich ekspertyzy. Firma może pochwalić się zespołem doświadczonych profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy są opracowane przez ekspertów, co gwarantuje, że treści są kompleksowe, aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami i standardami. Wybierając Webszkolenie, możesz mieć pewność, że otrzymasz szkolenie od wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają dogłębną wiedzę w tym zakresie.

Jak długo trwa szkolenie BHP dla służby BHP?

Szybkość uczenia się w środowisku online jest indywidualna (zależy od szybkości czytania, wcześniejszej wiedzy itp.). Szkolenie można ukończyć w kilku częściach w dogodnym dla Ciebie czasie. Aby kontynuować naukę po przerwie, musisz ponownie zalogować się przy użyciu istniejących haseł. Po zalogowaniu nauka będzie kontynuowana od miejsca, w którym ostatnio przerwałeś.

Jak wygląda egzamin BHP dla służby BHP?

Aby podejść do egzaminu, należy zdać krótkie testy na koniec każdego modułu.

Egzamin w formie ankiety online składa się z 30 pytań ABCD. Każde pytanie ma 4 możliwe warianty odpowiedzi. Test jest jednokrotnego wyboru.

Czas przeznaczony na zdanie egzaminu to 2 godziny. Egzamin uważa się za zdany, jeśli liczba poprawnych odpowiedzi wynosi co najmniej 50 % na 100. Do egzaminu można podejść nieograniczoną ilość razy.

Jeżeli chcesz się zapoznać z tym, jak wygląda nasze szkolenie BHP – zapraszamy do odwiedzenia strony z próbną częścią tego kursu.

W razie pytań dotyczących szkolenia – zapraszamy do kontaktu tutaj.

Kurs BHP dla pracowników służby BHP – więcej informacji

Praca służby BHP polega na kształtowaniu warunków pracy w przedsiębiorstwie, zarządzaniu ochroną pracy i doradztwie. Osoby wykonujące pracę dotyczącą bezpieczeństwa pracy zajmują się również przygotowywaniem analiz i opinii, a także mogą zajmować się prowadzeniem szkoleń wstępnych w dziedzinie BHP dla zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach pracy. Dodatkowo uczestniczą one w przeprowadzaniu ocen ryzyka zawodowego i identyfikacji w pracy pracowników czynników szkodliwych.

Szkolenie BHP dla pracowników Służby BHP

Ci, którzy wykonują zadania służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, są zobowiązani do odbycia szkolenia BHP o charakterze wstępnym w przypadku osób pracujących zdalnie, a także do uczestnictwa w regularnych szkoleniach okresowych pracowników w zakresie BHP.

Przeznaczone dla pracowników służby BHP szkolenie BHP obejmuje zagadnienia takie jak:

 • karta oceny ryzyka zawodowego,
 • udzielanie pierwszej pomocy,
 • karta wypadku,
 • przyczyny wybranych wypadków,
 • środki ochrony zdrowia pracowników,
 • zarządzanie bezpieczeństwem pracy,
 • uprawnienia służby BHP,
 • ochrona przeciwpożarowa.

Częścią szkolenia BHP, są również informacje poświęcone dokonywaniu oceny warunków pracy. Program szkolenia BHP na stanowiskach służb BHP dotyczy też prowadzenia szkoleń w celu przedstawiania pracownikom zasad BHP.

Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy podejmują działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa pracy w przedsiębiorstwie, dlatego też wiedza dotycząca wymagań na terenie poszczególnych pomieszczeń jest tutaj bardzo ważna. Istotne są również nowoczesne metody pracy służby, które warto wykorzystywać podczas realizacji zadań. Uczestnicy kursu poznają uprawnienia służby w procesach, dzięki czemu wiedzą, jakie są ich kompetencje i co konkretnie mogą robić na swoich stanowiskach.

Szkolenie BHP wstępne dla służby BHP pracującej zdalnie

Szkolenie wstępne jest wprowadzeniem do wykonywania pracy w obszarze zarządzania bezpieczeństwem osób zatrudnionych w danym zakładzie. Ta forma instruktażu polega na zapoznaniu uczestników między innymi z zagadnieniami dotyczącymi dokumentów takich jak karta wypadku, czy też karta oceny ryzyka zawodowego. Jest to odpowiednie szkolenie BHP dla osób, które rozpoczynają pracę na omawianych stanowiskach.

Szkolenie BHP wstępne dla służby BHP

Szkolenie wstępne jest potrzebne do tego, aby móc przystąpić do wykonywania obowiązków pracowniczych. Po jego odbyciu przez osobę zatrudnioną przedsiębiorca może dopuścić ją do pracy na danym stanowisku. Szkolenie wstępne może się odbyć online jeżeli osoba pracuje w sposób zdalnie.

Szkolenia okresowe BHP dla służby BHP

Program szkolenia okresowego jest ukierunkowany na utrwalanie wiedzy pracowników. Taki instruktaż w przypadku służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy trzeba organizować co pięć lat.

Szkolenie BHP okresowe dla służby BHP

W sytuacjach, gdy następują zmiany merytoryczne w dziedzinie BHP, program szkolenia okresowego powinien je uwzględniać i obejmować aktualizację wiedzy potrzebnej służbom do wykonywania obowiązków.

Kurs dla pracowników wykonujących zadania służby BHP

Szkolenie BHP dla służb BHP kończy się testem BHP, na którym trzeba odpowiedzieć na pytania zawarte w całości kursu. Z Webszkolenie taki kurs można przejść w każdym momencie, bez ograniczeń czasowych i miejsca.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik powinien znać również reguły dotyczące przeznaczenia i przygotowywania dokumentów takich jak karta oceny ryzyka zawodowego, karta szkolenia oraz karta wypadku. Ukończenie szkolenia z pozytywnym wynikiem wymaga więc wykazania się wiedzą z obszaru BHP. Dotyczy to zarówno programu szkolenia okresowego, jak i wstępnego dla osób pracujących zdalnie.

Kurs w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników służby bezpieczeństwa pracy

Firma Webszkolenie prowadzi szkolenia BHP online, które mogą okazać się bardzo praktycznym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorców zdalnie zatrudniających pracowników, jak i dla tych, którzy szukają w swojej firmie wygodnego sposobu na przekazywanie wiedzy.

Kurs BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP

W naszej ofercie znajduje się szkolenie online przeznaczone dla służby BHP, które może zostać wykorzystane jako szkolenie wstępne dla osób pracujących zdalnie lub okresowe. Lekcje są przygotowane w ciekawy i uporządkowany sposób, dzięki czemu uczestnicy mogą łatwo zapoznawać się z potrzebnymi informacjami.

Zdalna forma szkolenia pozwala na sprawną i prostą organizację. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkoleń prowadzonych na odległość przedsiębiorców zatrudniających osoby z kraju, a także z innych państw. Prowadzimy zdalne szkolenia w języku polskim oraz rosyjskim.

I część
1.SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ I KULTURA BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSIĘBIORSTWIE
2.ZADANIA I UPRAWNIENIA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
3.OBOWIĄZKI PRACODAWCY W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
4.OBOWIĄZKI PRACOWNIKA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
5.ZARZĄDZANIE RYZYKIEM ZAWODOWYM
6.SZKOLENIE PRACOWNIKÓW
Test
II część
7.CZYNNIKI ZAGROŻENIA W ŚRODOWISKU PRACY
8.FIZYCZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
9.CHEMICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
10.BIOLOGICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
11.FIZJOLOGICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
12.PSYCHOSPOŁECZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
13.ZAGROŻENIE WYBUCHEM I POŻAREM
14.ZAGROŻENIA ZWIĄZANE Z TRANSPORTEM ŁADUNKÓW WEWNĄTRZ PRZEDSIĘBIORSTWA
15.ZAGROŻENIA PRZY MAGAZYNOWANIU MATERIAŁÓW
Test
III część
16.WYPADKI PRZY PRACY
17.CHOROBY ZAWODOWE
18.ANALIZA PRZYCZYN WYPADKÓW PRZY PRACY I CHORÓB ZAWODOWYCH
19.ZAPOBIEGANIE WYPADKOM
20.BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE
21.PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
22.WYMAGANIA DLA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I TERENU ZAKŁADU PRACY
23.PODSTAWOWE WYMAGANIA DOTYCZĄCE POMIESZCZEŃ HIGIENICZNO-SANITARNYCH
24.INSTRUKCJA
Egzamin