CENA50 zł
W przypadku osób fizycznych i osób niebędących płatnikami podatku od towarów i usług zostanie doliczony VAT w wysokości 23%.
ZAMÓW SZKOLENIE

PRZEJDŹ SZKOLENIE W KILKU PROSTYCH KROKACH:

 1. Zarejestruj się jako użytkownik
 2. Złóż zamówienie
 3. Zapłać
 4. Weź udział w szkoleniu
 5. Wydrukuj certyfikat lub wyślij na adres e-mail

Dostępne online 24/7

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli masz wątpliwości, czy dane szkolenie online jest dla Twoich pracowników odpowiednie (zbyt skomplikowane, nie dostarcza wystarczającej wiedzy itp.), nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

ZOBACZ WSZYSTKIE SZKOLENIA BHP:

Szkolenie BHP online dla KIEROWNIKÓW

Szkolenie BHP kierowników 100% online

Jeżeli szukasz szkolenia BHP, które możesz wykonać kiedy chcesz, w dowolnym miejscu – trafiłeś idealnie. Przygotowaliśmy specjalne szkolenia BHP, które dostosowaliśmy do unikalnych potrzeb i wymagań kierowników w przedsiębiorstwie.

Dla kogo:

 • kierowników
 • menadżerów
 • mistrzów,
 • brygadzistów,
 • kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych w firmie.

Ważność szkolenia: 5 lat

Dostępne języki: polski, rosyjski

Koszt szkolenia: 50 zł

Cel szkolenia BHP: zapewnienie wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w miejscu, którego są odpowiedzialni.

Podstawa prawna: Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Co oferujemy:

 • materiały dydaktyczne,
 • możliwość odbycia szkolenia w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie,
 • wsparcie podczas każdego momentu szkolenia,
 • test końcowy podsumowujący przyswojoną wiedzę,
 • zaświadczenie w formie certyfikatu, które potwierdza ukończenie szkolenia BHP.

Zawartość szkolenia: składa się ono z trzech części, zawiera testy okresowe i kończy się egzaminem. Jeśli egzamin wykaże co najmniej 50% poprawnych odpowiedzi, uważa się go za zdany, a certyfikat można natychmiast wydrukować, zapisać lub wysłać pocztą elektroniczną.

W ramach szkolenia zawarty jest także moduł dotyczący pierwszej pomocy przedmedycznej. Kurs pierwszej pomocy jest istotnym elementem szkolenia BHP dla kierowników w przedsiębiorstwie.

Dlaczego warto kupić kurs BHP od Webszkolenie?

Korzystając z usług Webszkolenie, możesz mieć pewność, że otrzymasz najnowsze informacje i wiedzę zgodną z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Firma stale aktualizuje swoje programy szkoleniowe, aby zapewnić uczestnikom najświeższe informacje na temat zagrożeń, ryzyka oraz skutecznych środków zapobiegawczych.

Nasze szkolenia są starannie opracowane i dostosowane do różnych grup zawodowych oraz specyfiki miejsc pracy. Dzięki temu niezależnie od branży i stanowiska otrzymasz szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Webszkolenie stawia również duży nacisk na praktyczność i interaktywność szkoleń. Oferują one różnorodne metody nauczania, takie jak prezentacje multimedialne, studia przypadków, symulacje sytuacji awaryjnych

Jak długo trwa szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami?

Szybkość uczenia się w środowisku online jest indywidualna (zależy od szybkości czytania, wcześniejszej wiedzy itp.). Szkolenie można ukończyć w kilku częściach w dogodnym dla Ciebie czasie. Aby kontynuować naukę po przerwie, musisz ponownie zalogować się przy użyciu istniejących haseł. Po zalogowaniu nauka będzie kontynuowana od miejsca, w którym ostatnio przerwałeś.

Jak wygląda egzamin BHP dla managerów?

Aby podejść do egzaminu, należy zdać krótkie testy na koniec każdego modułu.

Egzamin w formie ankiety online składa się z 30 pytań ABCD. Każde pytanie ma 4 możliwe warianty odpowiedzi. Test jest jednokrotnego wyboru.

Czas przeznaczony na zdanie egzaminu to 2 godziny. Egzamin uważa się za zdany, jeśli liczba poprawnych odpowiedzi wynosi co najmniej 50 % na 100. Do egzaminu można podejść nieograniczoną ilość razy.

Jeżeli chcesz się zapoznać z tym, jak wygląda nasze szkolenie BHP – zapraszamy do odwiedzenia strony z próbną częścią tego kursu.

W razie pytań dotyczących szkolenia – zapraszamy do kontaktu tutaj.

Szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami

Zapisz się na szkolenie BHP z gwarancją najwyższej jakości i najniższej ceny!

Osoby kierujące przedsiębiorstwami wykonują zadania związane z zarządzaniem pracownikami, procedurami oraz sposobem funkcjonowania danej firmy. Kierownicy powinni dbać o tworzenie higienicznych warunków pracy, ponieważ odpowiadają oni za bezpieczeństwo ludzi. Zdalne szkolenie z zakresu BHP przeznaczone dla osób na kierowniczych stanowiskach może okazać się tutaj bardzo przydatnym rozwiązaniem.

Instruktaż w dziedzinie BHP dla osób kontrolujących pracę pracowników dostarcza wiedzy w zakresie:

 • ochrony pracy,
 • obowiązków osób wykonujących zadania służby BHP,
 • zasad organizowania szkoleń okresowych BHP i instruktażu stanowiskowego,
 • bezpiecznego wykonywania pracy,
 • prac szczególnie niebezpiecznych,
 • organizacji pracy z uwzględnieniem przepisów BHP.

Uczestnicy poznają też informacje dotyczące oceny ryzyka związanego z zatrudnieniem na poszczególnych stanowiskach.

Szkolenie BHP dla kierowników

Wstępne szkolenia osób kierujących pracownikami mają na celu zapoznanie ich z wymaganiami, które powinny spełniać. Obowiązek okresowego szkolenia BHP wynika z konieczności utrwalania tej wiedzy, a także ewentualnej aktualizacji informacji. Można je wykonać w sposób online wtedy, gdy osoba pracuje w sposób zdalny.

Obowiązki osób kierujących pracownikami a szkolenie BHP

Znajomość zasad BHP jest bardzo istotna w przypadku osób, które wypełniają obowiązki z zakresu higieny pracy pracowników. Istnieje tutaj duża odpowiedzialność kierowników i pracowników służby BHP za zdrowie oraz życie osób zatrudnionych na terenie zakładu pracy.

Przestrzeganie terminów i zasad pracy dotyczących bezpieczeństwa jest bardzo ważne. Gdy szkolenia wstępne BHP dla kierowników zostaną zrealizowane, są one ważne do 6 miesięcy. W tym okresie trzeba zaplanować pierwsze szkolenie okresowe pracownika na stanowisku kierowniczym.

Zgodnie z zasadami organizowania szkoleń, prowadzenie następnych okresowych instruktaży osób zarządzających pracownikami jest konieczne co 5 lat. Ramowy program szkolenia okresowego należy opracować z uwzględnieniem ewentualnych zmian w przepisach, czy też procesach pracy.

Szkolenie wstępne BHP dla kierowników pracujących zdalnie

Szkolenia wstępne BHP dla kierowników pracujących zdalnie mają na celu przedstawienie im zasad pracy. Zapoznanie ich z takimi informacjami jest niezbędne, aby dopuścić ich do wykonywania zadań służbowych na danym stanowisku pracy, ponieważ odpowiedzialność osób kierujących pracownikami jest duża. Warto pamiętać o tym, że należy odbyć szkolenie BHP w czasie pracy.

Szkolenie wstępne BHP dla kierowników

Szkolenie okresowe BHP dla osób kierujących pracownikami

Odpowiedzialność osób kierujących pracownikami jest wysoka, co sprawia, że należy zadbać o to, aby okresowe szkolenia BHP pracodawca planował w sposób regularny. Szkolenie okresowe osób na pozycjach kierowniczych ukierunkowane jest na utrwalanie wiedzy oraz aktualizowanie informacji na temat higieny pracy zawartych w przepisach prawnych. Okresowe szkolenia BHP powinny przypominać zatrudnionym o tym, w jaki sposób realizować swoje obowiązki.

Szkolenie okresowe BHP dla kierowników

Pierwsze okresowe szkolenie odbywa się maksymalnie pół roku po zakończeniu instruktażu wstępnego. Kolejne szkolenia okresowe trzeba planować co 5 lat. Celem jest dbanie o przygotowanie merytoryczne pracowników zatrudnionych na stanowiskach związanych z zarządzaniem. Przydatne może być tu szkolenie okresowe BHP online.

Szkolenie BHP + szkolenie z pierwszej pomocy = Webszkolenie

Wygodnym rozwiązaniem jest przeprowadzenie szkolenia okresowego BHP online. W takich sytuacjach pracownik wykonujący pracę na stanowisku kierowniczym może w prosty sposób zapoznać się z potrzebnymi informacjami.

W ofercie firmy Webszkolenie możesz znaleźć gotowe szkolenia BHP dla kierowników, a także osób zatrudnionych na innych stanowiskach w przedsiębiorstwie. Dzięki temu, że programy szkoleń pracowników są już opracowane, nie musisz poświęcać czasu na przygotowania i samodzielnie zastanawiać się nad tym, w jaki sposób je zaplanować.

Szkolenia odbywają się w formie zdalnej, co sprawia, że są one łatwe w organizacji. Do kontaktu w sprawie szkoleń BHP zapraszamy przedsiębiorców chcących na odległość zapoznać pracowników z ich zadaniami, wykorzystując samokształcenie kierowane. Wiemy o tym, że szkolenia BHP powinny przekazywać wiedzę w przejrzysty sposób, dlatego też proponowane przez nas treści są uporządkowane.

Jaki jest program szkolenia i co jest celem szkolenia BHP?

Dostępne w ofercie firmy Webszkolenie szkolenie okresowe BHP online dla kierowników może być wykorzystane również jako instruktaż o charakterze wstępnym. Można je odbyć w języku polskim lub rosyjskim, dzięki czemu jest to praktyczne rozwiązanie zarówno dla pracodawców zatrudniających osoby z Polski, jak i innych państw.

Szkolenie BHP dotyczy takich zagadnień jak ocena zagrożeń, ochrona osób zatrudnionych, ocena ryzyka, czy też bezpieczne warunki pracy. Zakres szkolenia obejmuje też tematykę obowiązków pracowników i pracodawców oraz przeprowadzania instruktaży wstępnych i okresowych. Po każdej części zaplanowany jest test, a całość kursu kończy się egzaminem.

Szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami

Szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami – podsumowanie

Zasady BHP dotyczące pracowników na stanowiskach kierowniczych powinny być przestrzegane. Zarówno pracodawcy decydujący się na wykonywanie obowiązków służby BHP, jak i pracownicy odpowiedzialni za zarządzanie osobami zatrudnionymi muszą być odpowiednio przygotowani do organizowania procesów pracy, dlatego warto zadbać o wysoką jakość instruktażu.

I część
1.SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ I KULTURA BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSIĘBIORSTWIE
2.ZADANIA I UPRAWNIENIA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
3.OBOWIĄZKI PRACODAWCY W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
4.OBOWIĄZKI PRACOWNIKA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
5.ZARZĄDZANIE RYZYKIEM ZAWODOWYM
6.SZKOLENIE PRACOWNIKÓW
Test
II część
7.CZYNNIKI ZAGROŻENIA W ŚRODOWISKU PRACY
8.FIZYCZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
9.CHEMICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
10.BIOLOGICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
11.FIZJOLOGICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
12.PSYCHOSPOŁECZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
13.ZAGROŻENIE WYBUCHEM I POŻAREM
Test
III część
14.WYPADKI PRZY PRACY
15.CHOROBY ZAWODOWE
16.ANALIZA PRZYCZYN WYPADKÓW PRZY PRACY I CHORÓB ZAWODOWYCH
17.ZAPOBIEGANIE WYPADKOM
18.BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE
19.PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
20.INSTRUKCJA
Egzamin