CENA35 zł
W przypadku osób fizycznych i osób niebędących płatnikami podatku od towarów i usług zostanie doliczony VAT w wysokości 23%.
ZAMÓW SZKOLENIE

PRZEJDŹ SZKOLENIE W KILKU PROSTYCH KROKACH:

 1. Zarejestruj się jako użytkownik
 2. Złóż zamówienie
 3. Zapłać
 4. Weź udział w szkoleniu
 5. Wydrukuj certyfikat lub wyślij na adres e-mail

Dostępne online 24/7

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli masz wątpliwości, czy dane szkolenie online jest dla Twoich pracowników odpowiednie (zbyt skomplikowane, nie dostarcza wystarczającej wiedzy itp.), nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

ZOBACZ WSZYSTKIE SZKOLENIA BHP:

Szkolenie bhp dla pracowników administracyjno- biurowych

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych 100% online

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest niezwykle istotne, niezależnie od tego, czy pracujemy w fabryce, magazynie czy biurze. W przypadku pracowników administracyjno-biurowych często myślimy, że ich środowisko pracy jest wolne od zagrożeń i ryzyka. Jednak takie podejście jest błędne, ponieważ nawet w biurze można spotkać pewne niebezpieczeństwa. Dlatego właśnie szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych są niezwykle istotne.

Dla kogo:

 • osób pracujących na stanowiskach biurowych,
 • pracowników administracyjnych,
 • pracowników oświaty.

Ważność szkolenia: 6 lat

Dostępne języki: polski, rosyjski

Koszt szkolenia: 35 zł

Cel szkolenia BHP: zapewnienie pracownikom wiedzy, umiejętności i świadomości potrzebnych do identyfikacji, minimalizacji i zapobiegania zagrożeniom oraz ryzyku występującym w ich miejscu pracy, w celu zapewnienia bezpiecznych i zdrowych warunków pracy dla wszystkich pracowników.

Podstawa prawna: Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Co oferujemy:

 • materiały dydaktyczne,
 • możliwość odbycia szkolenia w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie,
 • wsparcie podczas każdego momentu szkolenia,
 • test końcowy podsumowujący przyswojoną wiedzę,
 • zaświadczenie w formie certyfikatu, które potwierdza ukończenie szkolenia BHP.

Zawartość szkolenia: składa się z trzech części, zawiera testy okresowe i kończy się egzaminem. Jeśli egzamin wykaże co najmniej 50% poprawnych odpowiedzi, uważa się go za zdany, a certyfikat można natychmiast wydrukować, zapisać lub wysłać pocztą elektroniczną.

W ramach szkolenia przeprowadzimy także lekcję dotyczącą pierwszej pomocy przedmedycznej. Kurs pierwszej pomocy jest istotnym elementem szkolenia BHP dla pracowników oświaty, umożliwiającym skuteczną reakcję w przypadku wypadku na terenie placówki edukacyjnej.

Dlaczego warto kupić kurs BHP od Webszkolenie?

Podczas naszych szkoleń BHP dla pracowników administracyjno-biurowych skupiamy się na kluczowych obszarach, takich jak ergonomia pracy, bezpieczeństwo pożarowe, procedury ewakuacyjne, higiena pracy, a także identyfikacja i minimalizacja ryzyka występującego w biurze.

Nasza oferta szkoleniowa została stworzona z myślą o zapewnieniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do utrzymania bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy. Nasz zespół ekspertów składa się z doświadczonych instruktorów, którzy posiadają głęboką wiedzę w dziedzinie BHP oraz rozumieją specyfikę pracy w administracji.

Szkolenia BHP online

Zapewniamy wysoką jakość szkolenia, prowadzonego przez wykwalifikowanych instruktorów, z uwzględnieniem najnowszych przepisów i standardów. Nasze internetowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych pozwoli zdobyć niezbędną wiedzę w wygodny i elastyczny sposób.

Jak długo trwa szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych?

Szybkość uczenia się w środowisku online jest indywidualna (zależy od szybkości czytania, wcześniejszej wiedzy itp.). Szkolenie można ukończyć w kilku częściach w dogodnym dla Ciebie czasie. Aby kontynuować naukę po przerwie, musisz ponownie zalogować się przy użyciu istniejących haseł. Po zalogowaniu nauka będzie kontynuowana od miejsca, w którym ostatnio przerwałeś.

Jak wygląda egzamin BHP dla pracowników oświaty?

Aby podejść do egzaminu, należy zdać krótkie testy na koniec każdego modułu.

Egzamin w formie ankiety online składa się z 30 pytań ABCD. Każde pytanie ma 4 możliwe warianty odpowiedzi. Test jest jednokrotnego wyboru.

Czas przeznaczony na zdanie egzaminu to 2 godziny. Egzamin uważa się za zdany, jeśli liczba poprawnych odpowiedzi wynosi co najmniej 50 % na 100. Do egzaminu można podejść nieograniczoną ilość razy.

Jeżeli chcesz się zapoznać z tym, jak wygląda nasze szkolenie BHP – zapraszamy do odwiedzenia strony z próbną częścią tego kursu.

W razie pytań dotyczących szkolenia – zapraszamy do kontaktu tutaj.

Zapisz się na szkolenie BHP z gwarancją najwyższej jakości i najniższej ceny!

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Pracownicy wykonujący pracę biurową często zajmują się czynnościami, które mają znaczący wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz organizację w firmie. Ich zadania nieraz związane są z pracą przy komputerze, korzystaniem ze specjalistycznego oprogramowania, czy też obsługą sprzętów elektronicznych.

Jaki jest program szkolenia okresowego BHP online?

Ramowy program szkolenia okresowego BHP online obejmuje zagadnienia związane z:

 • obowiązkami pracodawcy,
 • organizacją stanowisk pracy,
 • czynnikami zagrożenia w środowisku pracy,
 • obowiązkami pracowników,
 • ergonomią stanowiska pracy,
 • zarządzaniem ryzykiem zawodowym.

Na stanowiskach administracyjno biurowych często wykonuje się proste czynności. Nie oznacza to jednak, że nie ma tu ryzyka wystąpienia sytuacji niebezpiecznych.

Zdalna forma programu szkoleń pracowników biurowych

Zarówno zdalne szkolenie wstępne ukierunkowane na przygotowanie do zadań pracownika na nowym stanowisku pracy, jak i szkolenie okresowe na odległość jest wygodnym rozwiązaniem. Można w ten sposób łatwo przekazać informacje osobie zatrudnionej. Szkolenia wstępne mogą zostać wykonane zdalnie tylko dla osób, które pracują w sposób zdalny.

Jak często organizować szkolenia okresowe pracowników biurowych?

Warto przeprowadzić szkolenie okresowe BHP online, aby zadbać o utrwalanie wiedzy pracowników biurowych dotyczącej wykonywania pracy i zasad BHP na danym stanowisku. Jeśli danemu podmiotowi przypisana jest wysoka kategoria ryzyka, szkolenia okresowe należy organizować co 6 lat.

 

Szkolenia BHP offline

Jakie zagrożenia są związane z pracą biurową?

Ważne jest dostosowanie do okoliczności programu szkoleń BHP. Szkolenie BHP pracodawca powinien wybierać z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych pozycji. Może to być też zadanie służb BHP.

Pracowników zatrudnionych do wykonywania zadań biurowych mogą obejmować w czasie pracy czynniki potencjalnego ryzyka takie jak:

 • użytkowanie infrastruktury budynku,
 • obsługa sprzętów,
 • długotrwałe korzystanie z komputera,
 • praca w pozycji siedzącej.

Podczas szkolenia wstępnego i okresowego BHP online osoby zatrudnione mogą w prosty sposób zapoznać się z możliwymi zagrożeniami związanymi z wykonywaniem zadań służbowych.

Przeprowadzanie okresowych szkoleń BHP pracowników biurowych

Organizacja szkoleń BHP związana jest z koniecznością przypominania o zasadach pracy dotyczących bezpieczeństwa. Celem szkolenia okresowego BHP online jest powtarzanie i aktualizowanie wiedzy zdobytej podczas instruktażu wstępnego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy pracownika.

 

Szkolenia BHP offline

Szkolenie okresowe BHP w przypadku pracowników administracyjno-biurowych

Podczas szkolenia BHP pracownikom należy przekazać informacje dotyczące oceny ryzyka zawodowego na danym stanowisku. Działalność związana z zatrudnianiem pracowników wymaga rozumienia przepisów kodeksu pracy i znajomości rodzajów szkoleń BHP. Musi być także dostosowana do konkretnej dziedziny. Szkolenie dla pracowników biurowych np. dla agencji marketingowej, musi zostać przeprowadzone w inny sposób niż dla pracownika pracującego w służbie zdrowia.

Na stanowiskach pracy, pracodawca lub osoby z grupy pracowników służby BHP powinny stworzyć odpowiednie warunki do realizacji zadań. Kurs okresowy BHP online to wygodne narzędzie do przekazywania wiedzy. Jest to ważne dla tych, którzy szkolenie okresowe odbywają zdalnie.

Szkolenie okresowe BHP online dla pracowników biurowych

Prowadzenie okresowych szkoleń w dziedzinie BHP zdalnie może okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem. Celem szkolenia BHP jest dostarczanie informacji dotyczących:

 • przepisów prawa pracy,
 • ochrony zdrowia pracowników,
 • higienicznych warunków pracy.

Okresowe szkolenie pracowników administracyjno biurowych nie jest obowiązkowym szkoleniem BHP dla stanowisk pracy biurowej w firmach, w których rodzaj przeważającej działalności pracodawcy jest zaliczony do maksymalnie trzeciej kategorii ryzyka zawodowego.

Warto jednak zdecydować się na zapewnienie okresowego szkolenia pracownikom, aby dbać o przygotowanie merytoryczne osób zatrudnionych.

Szkolenie BHP pracowników administracyjno biurowych z Webszkolenie

W ofercie firmy Webszkolenie dostępne jest szkolenie okresowe BHP online, które może zostać wykorzystane również jako kurs o charakterze wstępnym dla osób pracujących zdalnie. Jest to wygodne rozwiązanie także w przypadku pracowników wykonujących pracę biurową w trybie zdalnym.

Jaki jest koszt szkolenia i jak przebiega kurs?

Cena zdalnego szkolenia okresowego BHP dla pracowników administracyjno-biurowych wynosi 35 złotych. Po każdej części przeprowadzany jest test. Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia BHP można wydrukować lub otrzymać w formie elektronicznej.

Dodatkowo firma Webszkolenie gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji klienta ze szkolenia.   Szkolenia BHP online

Firma Webszkolenie zaprasza do kontaktu w sprawie szkoleń BHP na odległość pracodawców, którzy chcą w prosty i wygodny sposób przeprowadzić profesjonalny instruktaż zdalny dla osób zatrudnionych. Proponujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe BHP online między innymi dla pracowników administracyjno-biurowych.

I część
1.SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ I KULTURA BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSIĘBIORSTWIE
2.ZADANIA I UPRAWNIENIA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
3.OBOWIĄZKI PRACODAWCY W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
4.OBOWIĄZKI PRACOWNIKA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY
5.ZARZĄDZANIE RYZYKIEM ZAWODOWYM
6.SZKOLENIE PRACOWNIKÓW
Test
II część
7.CZYNNIKI ZAGROŻENIA W ŚRODOWISKU PRACY
8.FIZYCZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
9.BIOLOGICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
10.FIZJOLOGICZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA ORAZ ZASADY ERGONOMII
11.PSYCHOSPOŁECZNE CZYNNIKI ZAGROŻENIA
Test
III część
12.WYPADKI PRZY PRACY
13.CHOROBY ZAWODOWE
14.ANALIZA PRZYCZYN WYPADKÓW PRZY PRACY I CHORÓB ZAWODOWYCH
15.ZAPOBIEGANIE WYPADKOM
16.BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE
17.PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
Egzamin