Szkolenia BHP w Szczecinie

Szkolenie BHP Szczecin

Szkolenie BHP w Szczecinie to z jednej strony wymóg formalny, którego nie można pominąć, z drugiej zaś niezbędny zakres wiedzy zapewniający pracownikom bezpieczne warunki podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Starannie opracowane, profesjonalne szkolenia są skierowane do pracowników z różnych branż, takich jak szkoły, fabryki czy magazyny. Należy podkreślić, że odbycie szkolenia BHP mieści się w zakresie obowiązków każdego pracownika, a także studenta, ucznia szkoły zawodowej lub stażysty odbywającego praktyki.

Webszkolenie w Szczecinie oferuje szeroki wybór tematów z zakresu BHP dopracowanych pod względem specyfiki różnych sektorów. Nasze kompletne programy szkoleniowe są elastyczne i zindywidualizowane do potrzeb klientów. Doświadczona kadra instruktorska i nowoczesna platforma edukacyjna online to gwarancja skutecznej, płynnej i efektywnej nauki. Zdobywaj cenną wiedzę w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Szkolenie BHP Szczecin

Dla kogo:

 • nowo zatrudnionych pracowników,
 • pracodawców i osób zarządzających zespołami pracowniczymi,
 • pracowników, którzy wymagają szkolenia wstępnego BHP lub okresowego.

Dostępne języki: polski, rosyjski

Cel szkoleń BHP: nadrzędnym celem szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) jest przekazanie kompleksowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do identyfikacji, minimalizacji oraz zapobiegania zagrożeniom i ryzyku występującym na konkretnym stanowisku pracy. Poprzez te szkolenia możliwe jest stworzenie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy dla wszystkich pracowników, co przyczynia się do podniesienia ogólnej jakości środowiska pracy.

Podstawa prawna: szkolenie BHP Szczecin jest w 100% zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Co oferujemy:

 • materiały dydaktyczne wysokiej jakości,
 • szkolenia online dostępne w dogodnym czasie,
 • profesjonalne wsparcie na każdym etapie szkolenia,
 • test końcowy podsumowujący zdobytą wiedzę,
 • oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu BHP.

Zawartość szkoleń BHP Szczecin: szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) składają się z trzech głównych części. Obejmują one testy okresowe, a całość kończy się egzaminem końcowym. Aby zaliczyć egzamin, konieczne jest uzyskanie co najmniej 50% poprawnych odpowiedzi. Po pomyślnym zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat w postaci pliku PDF, który może być natychmiast wydrukowany, zapisany lub dodatkowo przesłany drogą elektroniczną.

Oferta szkolenia BHP w Szczecinie

Webszkolenie działa również na terenie Szczecina. W swojej rozbudowanej ofercie mamy różnorodne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP). Dzięki szerokiemu wachlarzowi tematycznemu i elastycznym formom nauki, pracownicy i pracodawcy mogą skorzystać z dedykowanych programów szkoleniowych dostosowanych do ich potrzeb. Dzięki sprawnie działającej platformie masz możliwość uczestnictwa w szkoleniu w formie online oraz zdobycia certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu BHP.

Odkryj zalety naszych szkoleń BHP w Szczecinie:

 • Nauka dostępna w każdym miejscu i o każdej porze – Nasze szkolenia BHP w Szczecinie są przeprowadzane w wygodnej formie online, co pozwala Ci uczyć się z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Elastyczność, wygoda i wysokie standardy to gwarancja owocnej nauki.
 • Szybki start do wiedzy – Formalności skracamy do minimum. Wystarczy kilka minut, aby otrzymać pełen dostęp do naszej oferty szkolenia BHP. Po zarejestrowaniu się, wyborze kursu i dokonaniu wpłaty, otrzymujesz natychmiastowy dostęp 24/7. Nieograniczony czas korzystania z platformy szkoleniowej umożliwia swobodną i całkowicie bezstresową naukę w tempie odpowiadającym Twoim potrzebom i możliwościom.
 • Potwierdzenie zdobytej wiedzy – Każde szkolenie kończy się testem cząstkowym, dzięki któremu szybko zweryfikujesz zdobytą na kursie wiedzę. Po pomyślnym zakończeniu otrzymasz oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, tym samym podnosząc swoje kwalifikacje i bezpieczeństwo pracy.
Szkolenie BHP Szczecin - zalety

Szkolenia BHP Szczecin | Oferta Webszkolenie

Webszkolenie oferuje kompleksowe szkolenia BHP w Szczecinie, zapewniając profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza oferta obejmuje szkolenia online, umożliwiające naukę z dowolnego miejsca i o każdej porze, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dołącz do nas, aby zdobyć cenne umiejętności, potwierdzone certyfikatem ukończenia kursu. Oferujemy szybki start do wiedzy, testy końcowe potwierdzające zdobyte umiejętności oraz możliwość natychmiastowego wydruku certyfikatu. Wybierz Webszkolenie – Twoje bezpieczeństwo i zdrowie pracy są dla nas priorytetem!

Dla kogo prowadzimy szkolenia BHP w Szczecinie?

Kompleksowa oferta szkoleń BHP dedykowana jest właścicielom firm oraz osobom zatrudnionym na wielu różnych stanowiskach pracy na terenie Szczecina. Mogą z nich skorzystać zarówno pracodawcy, jak i kadra kierownicza oraz pracownicy różnego szczebla, którzy chcą ukończyć szkolenie okresowe lub szkolenie wstępne BHP (dotyczy pracowników zdalnych).

Dla kogo prowadzimy szkolenia BHP w Szczecinie?

1) Szkolenie BHP dla pracodawców

Szkolenie BHP dla pracodawców w Szczecinie skierowane jest do właścicieli firm, kadry zarządzającej oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Zawartość szkolenia: Zakres szkolenia BHP dla pracodawców obejmuje trzy główne części, skupiając się na higienie pracy i bezpieczeństwie w miejscu pracy. Zawiera podstawowe elementy, takie jak ramy prawne, udzielanie pierwszej pomocy, oraz zasady bezpiecznego zachowania. Tematyka kursu BHP dostosowuje się do specyfiki branży i charakteru pracy pracodawców i ich zespołów. Obejmuje ona kształtowanie bezpiecznych praktyk w danej branży, omawianie obowiązujących przepisów BHP, analizę ryzyka zawodowego i zachowań pracowników, oraz wprowadzenie do efektywnego zarządzania BHP w firmie.

Cena szkolenia: 245 zł

2) Szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Szkolenie sprawdzi się w przypadku osób pracujących na stanowiskach administracyjno biurowych, w tym pracowników oświaty.

Zawartość szkolenia: Zakres szkolenia BHP obejmuje obowiązki pracownika związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, wymagania związane z organizacją i ergonomią stanowiska pracy, czynniki zagrożenia w środowisku pracy, zasady ochrony przeciwpożarowej, zasady udzielania pierwszej pomocy i zagadnienia związane z zarządzaniem ryzykiem zawodowym.

Cena szkolenia: 35 zł

3) Szkolenie BHP dla pracowników służby BHP

Szkolenie jest dedykowane pracownikom służby BHP oraz pracodawcom, którzy wykonują usługi BHP w swoim przedsiębiorstwie.

Zawartość szkolenia: Zawartość szkolenia BHP obejmuje kluczowe zagadnienia, takie jak: ocena ryzyka zawodowego, udzielanie pierwszej pomocy, karta wypadku, przyczyny wypadków, środki ochrony zdrowia pracowników, zarządzanie bezpieczeństwem pracy, uprawnienia służby BHP, oraz ochrona przeciwpożarowa. Dodatkowo program szkolenia zawiera informacje dotyczące oceny warunków pracy oraz prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników w celu przekazania zasad bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem zawodowym.

Cena szkolenia: 190 zł

4) Szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami

Szkolenie dostępne dla osób wykonujących zadania na stanowiskach kierowniczych, w tym menadżerów, mistrzów, brygadzistów i kierowników wydziałów.

Zawartość szkolenia: Zakres szkolenia BHP obejmuje zarządzanie ryzykiem zawodowym, czynniki zagrożenia w miejscu pracy, wypadki i choroby zawodowe, oraz pierwszą pomoc przedmedyczną. Kurs dostarcza wiedzy na temat ochrony pracy, obowiązków służby BHP, organizacji szkoleń okresowych i instruktażu stanowiskowego, bezpiecznego wykonywania pracy, szczególnie niebezpiecznych zadań, oraz organizacji pracy zgodnie z przepisami BHP. Uczestnicy zdobywają także informacje dotyczące oceny ryzyka związanego z poszczególnymi stanowiskami.

Cena szkolenia: 50 zł

5) Szkolenie BHP dla pracowników fizycznych

Szkolenie stworzone zostało z myślą o osobach pracujących na stanowiskach robotniczych, a więc pracownikach fizycznych, magazynierach, operatorach maszyn i urządzeń, pracownikach budowy, montażystach i pracownikach logistyki.

Zawartość szkolenia: Zawartość szkolenia BHP dla pracowników fizycznych koncentruje się na identyfikacji ryzyka, właściwym używaniu narzędzi i maszyn, oraz przestrzeganiu procedur bezpieczeństwa w celu zapewnienia efektywnej i bezpiecznej pracy. Tematyka kursu obejmuje także obowiązki pracodawcy i pracownika, związane z BHP, prewencję wypadków przy pracy, choroby zawodowe oraz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Cena szkolenia: 40 zł

6) Szkolenie BHP dla pracowników oświaty

Szkolenie BHP dla pracowników oświaty jest skierowane do dyrektorów szkół zarządzających placówkami oświatowymi na różnych poziomach, nauczycieli i pozostałych pracowników oświaty.

Zawartość szkolenia: Kompleksowe szkolenie BHP dla pracowników oświaty w Szczecinie obejmuje szereg aspektów, w tym: obowiązki w zakresie BHP, zarządzanie ryzykiem zawodowym, czynniki biologiczne, fizjologiczne i psychospołeczne zagrożenia w pracy, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, wypadki przy pracy, zapobieganie wypadkom, zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Cena szkolenia: 45 zł

7) Szkolenie BHP dla pracowników medycznych

Profesjonalne szkolenie przeznaczone dla całego personelu medycznego i pracowników zatrudnionych w służbie zdrowia, w tym dla lekarzy, pielęgniarek, salowych, asystentów medycznych (np. asystentów dentystycznych) itp.

Zawartość szkolenia: Zawartość szkolenia obejmuje system opieki zdrowotnej w firmie, obowiązki pracodawcy i pracownika związane z BHP, czynniki ryzyka w miejscu pracy, choroby zawodowe, prewencję wypadków, bezpieczeństwo pracowników i pacjentów, zasady zachowania podczas pracy oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Cena szkolenia: 45 zł

8) Szkolenie BHP dla handlowców

Szkolenia BHP Szczecin dla pracowników handlowych są przeznaczone dla sprzedawców i osób zatrudnionych w sklepach, a także handlowców i pracowników obsługi klienta.

Zawartość szkolenia: Szkolenie BHP dla handlowców i sprzedawców jest dostępne w wygodnej formie online. Tematyka poruszana na szkoleniu obejmuje takie zagadnienia jak zasady BHP w pracy, szkolenie pracowników, zagrożenia w miejscu pracy, wypadki przy pracy, analiza wypadków i ich zapobieganie, pierwsza pomoc przedmedyczna.

Cena szkolenia: 45 zł

9) Szkolenie BHP dla branży kosmetycznej i fryzjerskiej

Szkolenie BHP Szczecin dla branży kosmetycznej i fryzjerskiej jest przeznaczone dla fryzjerek, stylistek paznokci, makijażystek, kosmetyczek, masażystów i innych osób pracujących w branży beauty.

Zawartość szkolenia:  Szkolenie BHP koncentruje się na zasadach BHP dotyczących stosowania środków ochrony indywidualnej, udzielania pierwszej pomocy, organizacji stanowiska pracy, oraz zagrożeniach chemicznych i biologicznych. Program szkolenia to także ocena ryzyka zawodowego, identyfikacja potencjalnych niebezpieczeństw związanych z wyposażeniem i pomieszczeniami salonu fryzjerskiego, użytkowanie pomieszczeń pracy oraz odzieży roboczej.

Cena szkolenia: 45 zł

10) Szkolenie BHP dla kierowców

Szkolenie BHP jest przeznaczone dla zawodowych kierowców, w tym kierowców samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów lub autokarów.

Zawartość szkolenia: Szkolenie obejmuje różne aspekty, takie jak ocena zagrożeń związanych z pracą, metody ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, organizację warunków pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa oraz procedury w przypadku wypadków lub sytuacji awaryjnych.

Cena szkolenia: 50 zł

Prowadzisz firmę na terenie Szczecina lub okolic i szukasz dla swoich pracowników szkoleń okresowych z zakresu BHP?

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Szczecina lub okolic i poszukujesz szkoleń okresowych z zakresu BHP dla swoich pracowników, Webszkolenie jest doskonałą opcją. Oferujemy szkolenia BHP online, które są wygodne, elastyczne i zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki naszej nowoczesnej platformie e-learningowej możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z różnorodnych materiałów szkoleniowych w formie filmów, prezentacji i plików do pobrania. Po ukończeniu szkolenia, certyfikat jest generowany automatycznie, co pozwala na szybkie i sprawnie potwierdzenie zdobytej wiedzy. Konkurencyjne ceny i profesjonalne podejście to coś, co nas wyróżnia na rynku. Webszkolenie proponuje najlepszą opcję dla firm poszukujących skutecznych rozwiązań szkoleniowych z zakresu BHP.

Wstępne i okresowe szkolenia BHP Szczecin

Nasza oferta szkoleń BHP dla mieszkańców Szczecina jest kompletna. Znajdziesz u nas zarówno szkolenia okresowe, jak i wstępne (dla osób pracujących zdalnie).

Szkolenia BHP: wstępne i okresowe

Szkolenia okresowe BHP Szczecin

Szkolenia BHP okresowe dotyczą  przestrzegania zasad z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz minimalizowania ryzyka zawodowego. Bardzo istotne jest, aby takie szkolenia były regularnie powtarzane według określonych terminów:

 • co 3 lata dla pracowników robotniczych,
 • co 5 lat dla kadry kierowniczej, przedsiębiorców i pracowników inżynieryjno-technicznych,
 • co 6 lat dla pracowników administracyjno-biurowych.

Szkolenia wstępne BHP Szczecin

Nasza platforma oferuje dedykowane szkolenia wstępne dla nowo zatrudnionych pracowników, szczególnie dla osób pracujących zdalnie. Dzięki formie online nowi pracownicy mogą odbyć szkolenie w sposób wygodny i zindywidualizowany do ich potrzeb. W pozostałych przypadkach, szkolenia wstępne BHP odbywają się tradycyjnie w formie stacjonarnej.

Zadbamy o bezpieczeństwo w Twojej Firmie!

W Webszkolenie zapewniamy kompleksową opiekę nad bezpieczeństwem w każdej firmie ze Szczecina i okolic, która nam zaufa! Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych szkoleń BHP dostępnych na platformie Webszkolenie. Oferta obejmuje szeroki zakres tematów, które pomogą pracodawcom oraz pracownikom zrozumieć i przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy skorzystali już z naszych szkoleń. Zainwestuj w swój rozwój zawodowy już teraz! Dzięki szkoleniom BHP online Twoja firma będzie miała solidne fundamenty w zakresie bezpieczeństwa, co z pewnością przyczyni się do efektywności pracy i dobrostanu pracowników.

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony dla potrzeb użytkowników. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie i podobnych techniologii. Akceptuje Warunki korzystania